pon. - pt 9:00 - 20:00 sob 9:00 - 17:00 Warszawa ul. Krępowieckiego 10 lok U13 (za Carrefoure’em)
instytut.urody@krepowieckiego10.pl +48 516 615 179

26
Lip

Coffee

Coffee. Pielęgnacyjny rytuał, który od początku do końca przepełnia zmysły aromatycznym zapachem świeżo palonych ziaren kawy, nakierowany na skuteczną walkę z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dodatkowo pobudza skórę energetycznie i redukuje oznaki fotostarzenia. Wyciągi z kawy i hebanu silnie pobudzają mikro krążenie, co gwarantuje Ci ponętne kształty. Pozostałe składniki działają przeciwstarzeniowo i pobudzają Twoją skórę do regeneracji.
Kawa bogata w kofeinę, posiada właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Przyspiesza spalanie materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i neutralizację wolnych rodników. Unikalny pozyskiwany z alg, kompleks PEPHA – CTIVE energetyzuje komórki skóry, a co za tym idzie – przyspiesza ich regenerację.
Rytuał kawowy wzbogacony działaniem SAUNY PROMIENIOWEJ dostarcza intensywnych doznań, a skuteczność działania terapii kawowej gwarantuje szybkie efekty.
Na zakończenie ciało pielęgnowane jest odżywczym antycellulitowym masłem, którego kawowy aromat otula skórę przez długie godziny.